Povabilo na odprtje razstave

Spoštovani,

otroci iz skupine Želvice (enota Kekec) so sodelovali na likovnem tečaju. Vse ljubitelje likovne umetnosti vabimo na otvoritev prve razstave otroških del, ki so nastala v okviru 3. LIKfesta - likovnega festivala Pionirskega doma. Na ogled bodo postavljena izbrana dela otrok iz omenjene skupine na temo »Avtoportret«.

Otvoritev razstave bo v sredo, 20.12.2017 ob 10. uri v Mali dvorani Pionirskega doma, Vilharjeva cesta 11, 1000 Ljubljana.

Lepo vabljeni!

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!