Povzetek predavanja z drugega srečanja Šole za starše

Spoštovani starši,

spodaj si lahko preberete kratek povzetek odličnega predavanja z dne 23. 11. 2016 z naslovom POPRAVLJANJE VZGOJNIH NAPAK, ki ga je vodila prof. socialne ped. Damjana Šmid. Vabljeni na tretje srečanje, ki bo 18. 1. 2017 ob 17.00 uri z naslovom RAZIGRANO IN RAZMIGANO OTROŠTVO JE DOVOLJ, ki ga bo vodil dr. Milan Hosta. Lepo vabljeni k poslušanju.

/images/uploads/damjana_šmid_popravljanje_vzgojnih_napak.pdf

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.