Praznik Vrtca Jarše

Mali in veliki iz Jarš,

toplo vabljeni na naš in vaš praznik, ki bo potekal v četrtek, 17. 5. od 15.30 ure dalje na igrišču enote Kekec. Veselo bo, vključili bomo delovanje vseh čutil! Za zabavo bo poskrbel ansambel DUO PUSTOTNIK, za pijačo in jedačo bo poskrbljeno. Čaka vas bogat srečelov in zanimive delavnice.V primeru dežja bo prireditev prestavljena.

Se vidimo!

TO SMO MI!

/images/uploads/PVJ_vabilo_konča_verzija.pdf

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!