Predavanje Marka Juhanta

Spoštovani starši,

lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.

Otrok prvič prihaja v vrtec

Za marsikatero novopečeno mamo je odhod otroka v vrtec kar stresna sprememba. Do tedaj le njen in malo od babice in od očeta bo njen deklič ali fantič kar naenkrat v rokah neznanih žensk. Včasih pomaga le to, da otroka v vrtec oddaja oče, ki je v tem početju manj čustven. Dotaknemo se tem, kot so samostojnost na področju hranjenja, uporaba dude in kahlice. Prav tako, kako je s prihajanjem v vrtec, ko je otrok bolan. Pa prvih ljubeznih se dotaknemo, učenja socialnih spretnosti, različnosti vzgojiteljic, možnosti poškodb in podobno.

/images/uploads/Juhant_12_9.pdf

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.