Predavanje Marka Juhanta

Spoštovani starši,

lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.

Otrok prvič prihaja v vrtec

Za marsikatero novopečeno mamo je odhod otroka v vrtec kar stresna sprememba. Do tedaj le njen in malo od babice in od očeta bo njen deklič ali fantič kar naenkrat v rokah neznanih žensk. Včasih pomaga le to, da otroka v vrtec oddaja oče, ki je v tem početju manj čustven. Dotaknemo se tem, kot so samostojnost na področju hranjenja, uporaba dude in kahlice. Prav tako, kako je s prihajanjem v vrtec, ko je otrok bolan. Pa prvih ljubeznih se dotaknemo, učenja socialnih spretnosti, različnosti vzgojiteljic, možnosti poškodb in podobno.

/images/uploads/Juhant_12_9.pdf

Otrok in igrače

9.11.2018 - Spoštovani starši! Lepo vabljeni na drugo predavanje v tem šolskem letu,ki bo v sredo, 14. 11. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Predavala nam bo socialna pedagoginja Damjana Šmid na temo OTROK IN IGRAČE. Več o sami vsebini predavanja v celotni novici. Pridružite se nam!

Združevanje v času jesenskih počitnic

25.10.2018 - Spoštovani starši, v tednu od 29. 10. 2018 do 1. 11. 2018 sta dežurni enoti Rožle in enota Kekec, v petek, 2. 11. 2018 le enota Kekec. Vse podrobnosti so v obvestilu v celotni novici. Prijetne praznike!

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!