Predavanje Marka Juhanta

Spoštovani starši,

lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.

Otrok prvič prihaja v vrtec

Za marsikatero novopečeno mamo je odhod otroka v vrtec kar stresna sprememba. Do tedaj le njen in malo od babice in od očeta bo njen deklič ali fantič kar naenkrat v rokah neznanih žensk. Včasih pomaga le to, da otroka v vrtec oddaja oče, ki je v tem početju manj čustven. Dotaknemo se tem, kot so samostojnost na področju hranjenja, uporaba dude in kahlice. Prav tako, kako je s prihajanjem v vrtec, ko je otrok bolan. Pa prvih ljubeznih se dotaknemo, učenja socialnih spretnosti, različnosti vzgojiteljic, možnosti poškodb in podobno.

/images/uploads/Juhant_12_9.pdf

Zahvala

12.12.2018 - Iskrena hvala vsem obiskovalcem našega novoletnega sejma! Z vašo pomočjo smo obogatili sklad Vrtca Jarše. Hvala v imenu otrok in zaposlenih Vrtca Jarše.

Vabilo na novoletni sejem

27.11.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na novoletni sejem, ki bo v torek, 4. 12. na igrišču enote Mojca od 15.00 ure dalje vse do 17.30. Zabaval vas bo dedek Mraz s svojimi palčki.

Razstava likovnih del v Sparu Zeleni dvor

27.11.2018 - Spoštovani starši, otroci Vrtca Jarše so sodelovali na likovnem tečaju Spar trgovine Ustvarjajmo skupaj. Likovna dela so razstavljena v Sparu Zeleni dvor. Čestitamo malim ustvarjalnim rokam in vabimo k ogledu.