Predavanje Marka Juhanta

Spoštovani starši,

Otrok prvič prihaja v vrtec

Za marsikatero novopečeno mamo je odhod otroka v vrtec kar stresna sprememba. Do tedaj le njen in malo od babice in od očeta bo njen deklič ali fantič kar naenkrat v rokah neznanih žensk. Včasih pomaga le to, da otroka v vrtec oddaja oče, ki je v tem početju manj čustven. Dotaknemo se tem, kot so samostojnost na področju hranjenja, uporaba dude in kahlice. Prav tako, kako je s prihajanjem v vrtec, ko je otrok bolan. Pa prvih ljubeznih se dotaknemo, učenja socialnih spretnosti, različnosti vzgojiteljic, možnosti poškodb in podobno.

/images/uploads/Juhant_12_9.pdf

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše

Gostovanje vrtca Zelena Jama

31.08.2018 - Spoštovani starši, od 3. 9. 2018 do predvidoma 3. 11. 2018 bo v enoti Kekec gostoval Vrtec Zelena Jama zaradi sanacijskih del v njihovem vrtcu. Več v celotni novici. Prosimo vas za razumevanje in strpnost.