Novice

Razstava vizualnih in tipnih stimulacij

Center Iris in Vrtec Vodmat bodo razstavo vizualnih in tipnih stimulacij za otroke s težavami vidnega zaznavanja odprli v ponedeljek, 11. 3. ob 12. uri v galeriji Pedagoške fakuletete v Ljubljani. Razstava bo ogled do 22. 3. 2019.

Novice in aktualne vsebine

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.
več

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.
več