Novice

Septembrske dejavnosti v okviru Zelene prestolnice

Spoštovani,

 v okviru programa Zelene prestolnice Evrope 2016 je mesec september posvečen trajnostni mobilnosti n skrbi za kakovost zraka. Del programa je namenjen tudi otrokom, zato vas vljudno vabimo, da se nam pridružite na kateri izmed delavnic, igric ali drugih aktivnosti, ki smo jih pripravili v informacijski točki Zelene prestolnice 2016, Točki.Zate.

 

/images/uploads/TOČKA_ZATE_september_13.9.2016.docx

Novice in aktualne vsebine

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.
več

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.
več