Subvencioniranje sklada Vrca Jarše za zimovanje

SPOŠTOVANI STARŠI!

Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše vas obvešča o možnosti subvencioniranja »ZIMOVANJA« kot pomoč otrokom iz socialno šibkih družin, ki so glede plačila vrtca uvrščeni v 1., 2., 3., 4. in 5. plačilni razred.

Starši, ki želijo uveljavljati subvencijo Sklada, naj svoje pisne prošnje oddajo do vključno 10.1.2017 pri svoji vzgojiteljici, ki jih bo posredovala predsednici Sklada Vrtca Jarše.

Prošnja mora vsebovati:

- osebne podatke starša vlagatelja in otroka

(ime in priimek, naslov bivališča, datum rojstva otroka),

- ime in priimek vzgojiteljice, skupina, enota,

- višina plačilnega razreda v katerega ste razvrščeni na dan oddaje prošnje,

- opis socialnega stanja družine zaradi katerega se oddaja prošnja.

**Pogoj za odobritev subvencije so poravnane finančne obveznosti do Vrtca Jarše.**

Upravni odbor Sklada bo popolne in pravočasno oddane prošnje obravnaval do 18.1.2017 in o tem obvestil starše.

Skušali bomo pomagati čim večjemu številu otrok.

Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše

/images/uploads/Obvestilo_Subvencije_ZIMOVANJE_2017.docx

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.