Novice

Teden vseživljenjskega učenja

TEDEN VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA

Pričenja pa se tudi  Teden vseživljenjskega učenja, ki udeležencem od 12. maja do 30. junija 2017 nudi več kot 300 BREZPLAČNIH delavnic za vse generacije. Projekt Teden vseživljenjskega učenja izvajamo skupaj s 57 partnerskimi organizacijami.

V okviru 22. Tedna vseživljenjskega učenja, Javni zavod Cene Štupar – Center za izobraževanje Ljubljana, razpisuje tudi nagradni natečaj z naslovom »Jaz migrant«. Letošnji natečaj je namenjen drugi triadi osnovnih šol in srednjim šolam.

Vse prireditve so za udeležence BREZPLAČNE, obvezna je le predhodna prijava na e-mail: helena.nevistic@cene-stupar.si ali na telefon 030 640 261.

Poleg več kot 300 brezplačnih delavnic v sklopu Tedna vseživljenjskega učenja pa se lahko udeležite tudi Parade učenja, ki predstavlja osrednji del Tedna vseživljenjskega učenja. Po Sloveniji bo tako 17. maja 2017, v 14 mestih hkrati potekala Parada učenja, zato smo še toliko bolj ponosni, saj bo  ljubljanska Parada učenja potekala na Kongresnem trgu v Ljubljani med 10.00 in 17.00.

Več informacij: http://www.cene-stupar.si/projekti/teden-vsezivljenskega-ucenja

Brezplačne delavnice v ožjem terminu: http://www.cene-stupar.si/images/uploads/Projekti/Letak_O%C5%BEji%20termin%20.pdf

Program PARADA UČENJA

/images/uploads/program_parada_učenja.docx

Novice in aktualne vsebine

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.
več

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.
več

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.
več