Novice

Teden vseživljenjskega učenja

TEDEN VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA

Pričenja pa se tudi  Teden vseživljenjskega učenja, ki udeležencem od 12. maja do 30. junija 2017 nudi več kot 300 BREZPLAČNIH delavnic za vse generacije. Projekt Teden vseživljenjskega učenja izvajamo skupaj s 57 partnerskimi organizacijami.

V okviru 22. Tedna vseživljenjskega učenja, Javni zavod Cene Štupar – Center za izobraževanje Ljubljana, razpisuje tudi nagradni natečaj z naslovom »Jaz migrant«. Letošnji natečaj je namenjen drugi triadi osnovnih šol in srednjim šolam.

Vse prireditve so za udeležence BREZPLAČNE, obvezna je le predhodna prijava na e-mail: helena.nevistic@cene-stupar.si ali na telefon 030 640 261.

Poleg več kot 300 brezplačnih delavnic v sklopu Tedna vseživljenjskega učenja pa se lahko udeležite tudi Parade učenja, ki predstavlja osrednji del Tedna vseživljenjskega učenja. Po Sloveniji bo tako 17. maja 2017, v 14 mestih hkrati potekala Parada učenja, zato smo še toliko bolj ponosni, saj bo  ljubljanska Parada učenja potekala na Kongresnem trgu v Ljubljani med 10.00 in 17.00.

Več informacij: http://www.cene-stupar.si/projekti/teden-vsezivljenskega-ucenja

Brezplačne delavnice v ožjem terminu: http://www.cene-stupar.si/images/uploads/Projekti/Letak_O%C5%BEji%20termin%20.pdf

Program PARADA UČENJA

/images/uploads/program_parada_učenja.docx

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več