Novice

Teden vseživljenjskega učenja

TEDEN VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA

Pričenja pa se tudi  Teden vseživljenjskega učenja, ki udeležencem od 12. maja do 30. junija 2017 nudi več kot 300 BREZPLAČNIH delavnic za vse generacije. Projekt Teden vseživljenjskega učenja izvajamo skupaj s 57 partnerskimi organizacijami.

V okviru 22. Tedna vseživljenjskega učenja, Javni zavod Cene Štupar – Center za izobraževanje Ljubljana, razpisuje tudi nagradni natečaj z naslovom »Jaz migrant«. Letošnji natečaj je namenjen drugi triadi osnovnih šol in srednjim šolam.

Vse prireditve so za udeležence BREZPLAČNE, obvezna je le predhodna prijava na e-mail: helena.nevistic@cene-stupar.si ali na telefon 030 640 261.

Poleg več kot 300 brezplačnih delavnic v sklopu Tedna vseživljenjskega učenja pa se lahko udeležite tudi Parade učenja, ki predstavlja osrednji del Tedna vseživljenjskega učenja. Po Sloveniji bo tako 17. maja 2017, v 14 mestih hkrati potekala Parada učenja, zato smo še toliko bolj ponosni, saj bo  ljubljanska Parada učenja potekala na Kongresnem trgu v Ljubljani med 10.00 in 17.00.

Več informacij: http://www.cene-stupar.si/projekti/teden-vsezivljenskega-ucenja

Brezplačne delavnice v ožjem terminu: http://www.cene-stupar.si/images/uploads/Projekti/Letak_O%C5%BEji%20termin%20.pdf

Program PARADA UČENJA

/images/uploads/program_parada_učenja.docx

Novice in aktualne vsebine

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.
več

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!
več

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!
več