Novice

TO SMO MI!

Dragi mali in veliki iz Vrtca Jarše,

želimo vam vesel in nasmejan prehod v novo vrtčevsko leto, naj bo polno novih dogodivščin, razburljivih pripetljajev in novih zmag! Tistim, ki pa letos prvič prestopate prag vrtca, naj bo čim bolj umirjeno in z zaupanjem v nas, saj nam bo izjemno lepo!

Vsi zaposleni Vrtca Jarše

 

TO SMO MI

(besedilo: Fani Kranjc,

Glasba: Miha Guštin – Gušti)

Dela se nov dan,

dišimo kot žafran,

slinčke slinimo,

v rokave brišemo.

Pesmi pojemo,

si pomagamo,

skupaj se smejimo,

zehamo, zaspimo.

 

To smo mi, ja to smo mi.

Metulji in Cvetlice, Medvedki in Lisice,

Zajčki, Zmajčki, Želvice,

ja, to smo mi.

V peskovnik se skače,

od mivke imamo hlače,

packamo in gradimo,

potičke naredimo.

Pobarvamo vse slike,

kažemo jezike,

se valjamo po tleh

in je pesek v zobeh!

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več