VABILO

na tretje srečanje v sklopu Šole za starše z naslovom

SKRIVNOST VZGOJE MOTIVIRANIH, SAMOSTOJNIH IN ODGOVORNIH OTROK,

ki bo v sredo 15. januarja 2020 ob 17.00 uri v enoti Kekec Vrtec Jarše.

Otrok nima nobene prave volje, entuziazma in želje po učenju ter delu? Vas skrbi njegova nezainteresiranost, družba, zdravje in prihodnost?

Kako otroka trajno motivirati in opolnomočiti ter v njem razviti okus za učenje in delo? V čem je skrivnost do srca otroka in harmonije v odnosu z njimi tudi po tem, ko odrastejo?

Vsebina predavanja:
– Nauči se otroke motivirati in v njih vzbuditi željo po učenju, poslušanju in delu.
– Kako najbolje skrbeti za razvoj otrok na vseh področjih v različnih obdobjih njihovega življenja?
– Komunikacija in razvijanje dolžnosti ter družbene odgovornosti.
– Motivacijski faktorji in kako odkriti, kaj resnično veseli in navdihuje našega otroka?
– Ključne razlike skrivnosti pristopa vsakem posamezniku.
– Kako se naše pomanjkljivosti in kvalitete odražajo na karakterju otrok?
– Odnosi med starši in strokovnimi delavci.
– Enostarševske družine.
– Vprašanja in odgovori.

Predavatelj: Andrej Pešec je univ. dipl. pol., deluje kot celostni psiholog, pedagog in strokovnjak za odnose ter osebni razvoj. Kot strokovni sodelavec sodeluje s preko 150 zavodi v Sloveniji in na tujem.

Predavanje traja približno 90 minut.

Veseli bomo Vaše navzočnosti in udeležbe.

VABILO_NA_ŠOLO_ZA_STARŠE_15.1.2020.docx