Novice

Vabilo na 3. srečanje v okviru Šole za starše

Spoštovani starši,

izredno lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru Šole za starše, ki bo v sredo, 18. 1. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Naslov predavanja je RAZIGRANO IN RAZGIBANO OTROŠTVO JE DOVOLJ, predaval bo dr. Milan Hosta, športni filozof.

"Življenje je kot brusni kamen, ali vas bo otopilo ali zgladilo, je odvisno od vaše odločitve." Cavett Roberts

Vse več otrok ima težave s prekomerno  težo, prehitro začnemo z učenjem, ko v resnici otrok za razvoj sinaptičnih povezav v možganih potrebuje zgolj gibanje. Gibanje bo »zbrusilo« vaše otroke, da bodo samozavestni, odgovorni in samostojni. O tem bo govoril predavatelj, ki je v slovenski prostor vnesel Playness pedagogiko, ki jo v Vrtcu Jarše že izvajamo.

Lepo vabljeni starši k diskusiji in na zelo prijetno in poučno predavanje.

/images/uploads/vabilo_18_1_Playness.pdf

Novice in aktualne vsebine

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.
več