Novice

Vabilo na 3. srečanje v okviru Šole za starše

Spoštovani starši,

izredno lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru Šole za starše, ki bo v sredo, 18. 1. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Naslov predavanja je RAZIGRANO IN RAZGIBANO OTROŠTVO JE DOVOLJ, predaval bo dr. Milan Hosta, športni filozof.

"Življenje je kot brusni kamen, ali vas bo otopilo ali zgladilo, je odvisno od vaše odločitve." Cavett Roberts

Vse več otrok ima težave s prekomerno  težo, prehitro začnemo z učenjem, ko v resnici otrok za razvoj sinaptičnih povezav v možganih potrebuje zgolj gibanje. Gibanje bo »zbrusilo« vaše otroke, da bodo samozavestni, odgovorni in samostojni. O tem bo govoril predavatelj, ki je v slovenski prostor vnesel Playness pedagogiko, ki jo v Vrtcu Jarše že izvajamo.

Lepo vabljeni starši k diskusiji in na zelo prijetno in poučno predavanje.

/images/uploads/vabilo_18_1_Playness.pdf

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več