Vabilo na ogled tekmovanja dream Tim Cup

Spoštovani starši,

vabimo vas na ogled našega 2. mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki  "Dream TiM Cup", ki bo potekal 9. in 10. marca v športni dvorani vojašnice Edvarda Peperka v Ljubljani.

Zanimivo bo oba dneva, predvsem pa vabljeni v soboto od 19.00 ure dalje, ko tekmujejo najboljše članice. Vrhunec dneva bo Gala show ob 21.00, ki se bo zaključil z razglasitvijo rezultatov.

V upanju, da se vidimo v čim večjem številu, vas lepo pozdravljamo.

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.