Novice

Vabilo na predavanje

SPOŠTOVANI STARŠI!

V sredo 23. 11. 2016 ob 17.00 uri vas vabimo v enoto Kekec, telovadnica, Ul. Hermana Potočnika 15 na predavanje v organizaciji projekta Zdravje preko organizacije Sonček – Zveza društev za cerebralno paralizo Slovenije:  POPRAVLJANJE VZGOJNIH NAPAK

Srečanje bo vodila: Damjana Šmid, uni. dipl. soc. pedagoginja

Ali lahko naše napake v vzgoji popravimo? Katere so sploh vzgojne napake in kdaj jih naredimo? Kako jih popravljamo?

Vabljeni starši, strokovni delavci in vsi, ki bi o tej temi radi izvedeli več.

/images/uploads/plakat_šola_za_starše_23_11.pdf

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več