Vabilo na predavanje - šola za starše

Šola za starše, sreda, 9. 10. 2019 ob 17ih, telovadnica enote Kekec, Ulica Hermana Potočnika 15

TEHNIKE ZA POMOČ OTROKU V STRESNIH SITUACIJAH

Kaj storiti, ko vam otrok ne zna ali ne zmore povedati, kaj se mu dogaja, pa opazite, da je v stiski? Kako premagati tremo pred testi in ustnim izpraševanjem? Kako doseči olajšanje ob občutkih tesnobe, strahu, nemoči …? Na predavanju boste spoznali praktična orodja – tehnike, s katerimi lahko sebi in svojemu otroku pomagate do razbremenitve in sprostitve.

Predavateljica: Darja Taisa Cerkvenik, prof. defektologije, terapevtka, coachinja, trenerka komunikacije

Vabilo na predavanje - šola za starše

25.09.2019 - Spoštovani starši, vljudno vabljeni na prvo srečanje za starše s temo TEHNIKE ZA POMOČ OTROKU V STRESNIH SITUACIJAH, ki bo v sredo, 9. 10. 2019 ob 17ih. Več v celotni novici.

Gremo peš

16.09.2019 - Spoštovani, v celotni novici je obvestilo gospoda župana, Zorana Jankoviča glede tedna mobilnosti, ki se je danes pričel.

razstava “Gremo peš”

13.09.2019 - Spoštovani starši, vabljeni na na otvoritev razstave »Gremo Peš«, ki bo v torek, 17. septembra 2019, ob 11. 45, pred Mestno hišo, Mestni trg 1. Lepo vabljeni!