Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

Spoštovani starši in strokovni delavci,

lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec.

Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si .

Lepo vabljeni!

/images/uploads/plakat_šola_za_starše_10_1_2018.pdf

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše

Gostovanje vrtca Zelena Jama

31.08.2018 - Spoštovani starši, od 3. 9. 2018 do predvidoma 3. 11. 2018 bo v enoti Kekec gostoval Vrtec Zelena Jama zaradi sanacijskih del v njihovem vrtcu. Več v celotni novici. Prosimo vas za razumevanje in strpnost.