Vabilo na predavanje za starše SAMOZAVESTEN OTROK

Spoštovani starši,

vljudno vabljeni na prvo predavanje v sklopu Šole za starše, ki bo v sredo, 11. 10. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec.

Dobili boste odgovore na naslednje vsebinske sklope:

Danes se otroci soočajo z velikimi zahtevami in od njih se ogromno pričakuje, a starši včasih pozabimo, da sta prav dobra samopodoba in samozavest ključni za otrokovo polno in uspešno življenje. Okrepiti njihovo samozavest in prepričanje v lastne sposobnosti je primarna naloga staršev. Otrok, ki se bo razvil v samostojno osebo in se ne bo počutil manjvrednega temveč bo zadovoljen sam s seboj in se bo znal postaviti zase, bo v življenju veliko bolj srečen in sproščen kot nekdo, ki teh lastnosti nima.

Vsebina predavanja:

Posledice otrokove nesamostojnosti in nizke samozavesti?

Kako ravnamo starši, ko ne ravnamo v otrokovo korist?

Kaj vse nam preprečuje, da bi spodbujali otrokovo samostojnost in samozavest?

Kako prepoznamo otrokovo nizko samozavest?

Kako lahko pomagamo?

/images/uploads/ola_za_starše_11_10_samozavest.pdf

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.