Vabilo na predavanje za starše SAMOZAVESTEN OTROK

Spoštovani starši,

vljudno vabljeni na prvo predavanje v sklopu Šole za starše, ki bo v sredo, 11. 10. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec.

Dobili boste odgovore na naslednje vsebinske sklope:

Danes se otroci soočajo z velikimi zahtevami in od njih se ogromno pričakuje, a starši včasih pozabimo, da sta prav dobra samopodoba in samozavest ključni za otrokovo polno in uspešno življenje. Okrepiti njihovo samozavest in prepričanje v lastne sposobnosti je primarna naloga staršev. Otrok, ki se bo razvil v samostojno osebo in se ne bo počutil manjvrednega temveč bo zadovoljen sam s seboj in se bo znal postaviti zase, bo v življenju veliko bolj srečen in sproščen kot nekdo, ki teh lastnosti nima.

Vsebina predavanja:

Posledice otrokove nesamostojnosti in nizke samozavesti?

Kako ravnamo starši, ko ne ravnamo v otrokovo korist?

Kaj vse nam preprečuje, da bi spodbujali otrokovo samostojnost in samozavest?

Kako prepoznamo otrokovo nizko samozavest?

Kako lahko pomagamo?

/images/uploads/ola_za_starše_11_10_samozavest.pdf

Otrok in igrače

9.11.2018 - Spoštovani starši! Lepo vabljeni na drugo predavanje v tem šolskem letu,ki bo v sredo, 14. 11. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Predavala nam bo socialna pedagoginja Damjana Šmid na temo OTROK IN IGRAČE. Več o sami vsebini predavanja v celotni novici. Pridružite se nam!

Združevanje v času jesenskih počitnic

25.10.2018 - Spoštovani starši, v tednu od 29. 10. 2018 do 1. 11. 2018 sta dežurni enoti Rožle in enota Kekec, v petek, 2. 11. 2018 le enota Kekec. Vse podrobnosti so v obvestilu v celotni novici. Prijetne praznike!

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!