Vabilo na snemanje oddaje Studio Kriškraš

Vabilo na avdicijo za nastop v otroški oddaji Studio Kriškraš

Otroški in mladinski program TV Slovenija vabi deklice in dečke, stare od 5 do 7 let, na avdicijo za predstavitev  v dokumentarnih portretih oddaje Studio Kriškraš.

Avdicija bo potekala v ponedeljek, 15. 5., od 14. ure dalje v prostorih Televizije Slovenija.

Prijave na avdicijo sprejemamo v sredo, 10. 5., in četrtek, 11. 5., od 10. do 12. ure na telefonsko številko 01 475 3375.

Lahko nam pišete in se prijavite tudi po elektronski pošti, na naslov: studio.kriskras@rtvslo.si.

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.