Vabilo na snemanje oddaje Studio Kriškraš

Vabilo na avdicijo za nastop v otroški oddaji Studio Kriškraš

Otroški in mladinski program TV Slovenija vabi deklice in dečke, stare od 5 do 7 let, na avdicijo za predstavitev  v dokumentarnih portretih oddaje Studio Kriškraš.

Avdicija bo potekala v ponedeljek, 15. 5., od 14. ure dalje v prostorih Televizije Slovenija.

Prijave na avdicijo sprejemamo v sredo, 10. 5., in četrtek, 11. 5., od 10. do 12. ure na telefonsko številko 01 475 3375.

Lahko nam pišete in se prijavite tudi po elektronski pošti, na naslov: studio.kriskras@rtvslo.si.

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!