Novice

VABILO - ŽIVETI Z OTROKOM IN NE ZA OTROKA

Vabilo na  drugo srečanje v sklopu Šole za starše z naslovom

ŽIVETI Z OTROKOM IN NE ZA OTROKA – VZGOJA ZA SODELOVANJE
ki bo v sredo, 13. novembra 2019 ob 17:00 uri v enoti Kekec Vrtec Jarše

V današnjem času se vse več govori o nujni potrebi postavljanja mej otroku. Kako se tega lotiti in ali je to sploh potrebno, če vzgajamo za sodelovanje in s sodelovanjem? Kaj nam, kot staršu, nam kot družini in otroku kot članu družine, sodelovanje prinaša? Kakšne vzgojne prijeme pri postavljanju meja poznamo in v katero skupino spadamo mi sami? Kaj vse otrok pridobi in kaj mi ob tem dobimo, če v našem so odnosu postavljamo meje na pravilen in dostojanstva vreden način?

Spoštovanje, dostojanstvo, integriteta, bit – so štiri besede, vodilo tega srečanja.

Predavateljica: Tanja Povšič

Predavanje traja približno 90 minut.

Veseli bomo Vaše navzočnosti in udeležbe.


Živeti z otrokom in ne za otroka- vabilo.doc

Novice in aktualne vsebine

VABILO - ŽIVETI Z OTROKOM IN NE ZA OTROKA

5.11.2019 - Vabilo na drugo srečanje v sklopu Šole za starše z naslovom ŽIVETI Z OTROKOM IN NE ZA OTROKA – VZGOJA ZA SODELOVANJE ki bo v sredo, 13. novembra 2019 ob 17:00 uri v enoti Kekec Vrtec Jarše
več