Novice

VABILO - ŽIVETI Z OTROKOM IN NE ZA OTROKA

Vabilo na  drugo srečanje v sklopu Šole za starše z naslovom

ŽIVETI Z OTROKOM IN NE ZA OTROKA – VZGOJA ZA SODELOVANJE
ki bo v sredo, 13. novembra 2019 ob 17:00 uri v enoti Kekec Vrtec Jarše

V današnjem času se vse več govori o nujni potrebi postavljanja mej otroku. Kako se tega lotiti in ali je to sploh potrebno, če vzgajamo za sodelovanje in s sodelovanjem? Kaj nam, kot staršu, nam kot družini in otroku kot članu družine, sodelovanje prinaša? Kakšne vzgojne prijeme pri postavljanju meja poznamo in v katero skupino spadamo mi sami? Kaj vse otrok pridobi in kaj mi ob tem dobimo, če v našem so odnosu postavljamo meje na pravilen in dostojanstva vreden način?

Spoštovanje, dostojanstvo, integriteta, bit – so štiri besede, vodilo tega srečanja.

Predavateljica: Tanja Povšič

Predavanje traja približno 90 minut.

Veseli bomo Vaše navzočnosti in udeležbe.


Živeti z otrokom in ne za otroka- vabilo.doc

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na izlet

17.01.2020 - KAM: vrtec – Stožice - Gramozna jama - vrtec KDAJ: v četrtek,23.01.2020, ob 16.00 uri, na igrišču Produkcijske šole.
več

Subvencije »ZIMOVANJE 2020«

13.01.2020 - Upravni odbor Sklada Vrtca Jarše vas obvešča o možnosti subvencioniranja »ZIMOVANJA 2020« kot pomoč otrokom iz socialno šibkih družin. Starši, ki želijo uveljavljati subvencijo Sklada, naj svoje pisne prošnje oddajo do vključno 23.1.2019 pri svoji vzgojiteljici, ki jih bo posredovala predsednici Sklada Vrtca Jarše.
več

PREDAVANJE ZA STARŠE

10.01.2020 - ZAKAJ IN KAKO SE IGRATI S SVOJIM OTROKOM Predavanje bo v ponedeljek, 27. januarja 2020, v prostorih IC Pika v Ljubljani (Zemljemerska 7), s pričetkom ob 17.00 in zaključkom ob 18.30 uri.
več