Novice

Vizija Vrtca Jarše

Spoštovani starši,

s ponosom vas seznanjamo z vizijo Vrtca Jarše, h kateri stremimo vsi, ki smo del Vrtca Jarše in s katero bomo vsi še boljši:

"STROKOVNO IN PROFESIONALNO USTVARJAMO POGOJE IN SKRBIMO ZA OPTIMALEN OTROKOV RAZVOJ. K CILJEM STREMIMO POŠTENO IN PRAVIČNO,  Z ŽELJO PO DOSEGANJU SPOŠTOVANJA IN SODELOVANJA MED VSEMI. Z ZNANJEM IN MODROSTJO GRADIMO ZAUPANJE, PRIPADNOST TER SOLIDARNOST, V ZADOVOLJSTVO OTROK, ZAPOSLENIH IN STARŠEV.

TO SMO MI!«

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več