Vizija Vrtca Jarše

Spoštovani starši,

s ponosom vas seznanjamo z vizijo Vrtca Jarše, h kateri stremimo vsi, ki smo del Vrtca Jarše in s katero bomo vsi še boljši:

"STROKOVNO IN PROFESIONALNO USTVARJAMO POGOJE IN SKRBIMO ZA OPTIMALEN OTROKOV RAZVOJ. K CILJEM STREMIMO POŠTENO IN PRAVIČNO,  Z ŽELJO PO DOSEGANJU SPOŠTOVANJA IN SODELOVANJA MED VSEMI. Z ZNANJEM IN MODROSTJO GRADIMO ZAUPANJE, PRIPADNOST TER SOLIDARNOST, V ZADOVOLJSTVO OTROK, ZAPOSLENIH IN STARŠEV.

TO SMO MI!«

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!