Novice

Z vrtcem v hribe

»Z VRTCEM V HRIBE«

 

KAM: Rožnik (Cankarjev vrh) (394 m)

 

KDAJ: v četrtek, 6.10.2016, ob 16.30 uri,

na parkirišču pred ZOO Ljubljana

 

KDO: otroci, ki obiskujejo vrtec Jarše v spremstvu svojih staršev/starih staršev (izlet je kratek in primeren tudi za mlajše otroke)

 

KAJ POTREBUJEMO?

- primerna obutev in obleka

- pijača in posladek

 

ČAKALE VAS BODO STROKOVNE DELAVKE VRTCA JARŠE (PREPOZNALI JIH BOSTE PO VIJOLIČNIH MAJICAH)

 

Za varnost otrok na izletu ste odgovorni starši!

/images/uploads/Prvi_izlet_(Rožnik).docx

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več