Zahvala pevskemu zboru Vrtca Jarše za nastop

Spoštovani nastopajoči,

uspešno smo zaključili že 16. Festival za tretje življenjsko obdobje, ki je v svojo družbo ponovno privabil rekordnih 17.000 obiskovalcev iz vse Slovenije.

Ta uspeh delimo tudi prav z vsakim izmed vas.

Nekaj več kot 150 organizacij in društev vas je sodelovalo v kulturnem programu, v treh dneh je v okviru programa sodelovalo več kot 2.000 posameznikov. Pripravili smo 9 strokovnih okroglih miz, v okviru izobraževalnega programa pa kar 90 predavanj, delavnic, predstavitev in okroglih miz. Med drugim pa je festival pomagalo soustvarjati tudi več kot 50 prostovoljcev in prostovoljk.

Ob uspešnem zaključku 16. festivala gre tako posebna zahvala tudi vam, nastopajočim, ki ste verjeli in zaupali v naš skupen projekt.

Iskrena hvala za sodelovanje!

/images/uploads/ZAHVALA.pdf

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.