Novice

Zahvala pevskemu zboru Vrtca Jarše za nastop

Spoštovani nastopajoči,

uspešno smo zaključili že 16. Festival za tretje življenjsko obdobje, ki je v svojo družbo ponovno privabil rekordnih 17.000 obiskovalcev iz vse Slovenije.

Ta uspeh delimo tudi prav z vsakim izmed vas.

Nekaj več kot 150 organizacij in društev vas je sodelovalo v kulturnem programu, v treh dneh je v okviru programa sodelovalo več kot 2.000 posameznikov. Pripravili smo 9 strokovnih okroglih miz, v okviru izobraževalnega programa pa kar 90 predavanj, delavnic, predstavitev in okroglih miz. Med drugim pa je festival pomagalo soustvarjati tudi več kot 50 prostovoljcev in prostovoljk.

Ob uspešnem zaključku 16. festivala gre tako posebna zahvala tudi vam, nastopajočim, ki ste verjeli in zaupali v naš skupen projekt.

Iskrena hvala za sodelovanje!

 

/images/uploads/ZAHVALA.pdf

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več