Novice

Zahvala pevskemu zboru Vrtca Jarše za nastop

Spoštovani nastopajoči,

uspešno smo zaključili že 16. Festival za tretje življenjsko obdobje, ki je v svojo družbo ponovno privabil rekordnih 17.000 obiskovalcev iz vse Slovenije.

Ta uspeh delimo tudi prav z vsakim izmed vas.

Nekaj več kot 150 organizacij in društev vas je sodelovalo v kulturnem programu, v treh dneh je v okviru programa sodelovalo več kot 2.000 posameznikov. Pripravili smo 9 strokovnih okroglih miz, v okviru izobraževalnega programa pa kar 90 predavanj, delavnic, predstavitev in okroglih miz. Med drugim pa je festival pomagalo soustvarjati tudi več kot 50 prostovoljcev in prostovoljk.

Ob uspešnem zaključku 16. festivala gre tako posebna zahvala tudi vam, nastopajočim, ki ste verjeli in zaupali v naš skupen projekt.

Iskrena hvala za sodelovanje!

 

/images/uploads/ZAHVALA.pdf

Novice in aktualne vsebine

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.
več

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!
več

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!
več