Novice

Zahvala vsem sodelujočim na otvoritvi igrišča

ZAHVALA  ZAPOSLENIM  IN STARŠEM VRTCA JARŠE ZA SODELOVANJE NA OTVORITVI IGRIŠČA V ENOTI MOJCA IN  NA NOVOLETNEM SEJMU

Iskrena hvala  za  vaš  trud, pridne roke in iskriv nasmeh v poznih popoldanskih urah. Hvala Vsem, ki ste s svojo  pozitivno energijo  predstavili Vrtec Jarše v najlepših  lučeh, ki so zasijale in osvetlile  pravljično obarvan  zimski večer.
Za nami je še ena izjemno uspešna prireditev, ustvarjena s skupnimi močmi na prvi decembrski dan.
Hvala za razumevanje, če se nam je kje  zaradi utrujenosti zalomilo ali pa  smo koga prezrli,  a  človek, ki ne dela napak, ne dela ničesar.

Ponosni smo na vas! To smo mi!
 
Vodstvo Vrtca Jarše
V Ljubljani, 1. decembra 2016

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več