Zahvala vsem sodelujočim na Prazniku Vrtca Jarše

Vrtec Jarše se iskreno zahvaljuje vsem sodelujočim na naši prireditvi, Praznik Vrtca Jarše, ki je potekala v četrtek. Še posebna zahvala gre staršem, ki so nam pomagali pri bogatem srečelovu, ter seveda gasilcem iz PGD Tomačevo, Policijski postaji Moste, Centru Iris, Duo Pustotniku ter seveda vsem sponzorjem in donatorjem.

Hvala vam za nepozabno doživetje!

/images/uploads/zahvala_PVJ_18.pdf

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!