Novice

Zbiralna akcija papirja

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA Vrtca Jarše

Vabimo vas, da se nam z otroki pridružite z zbiranjem starega papirja.
Zbiralna akcija papirja bo potekala od 22.5. 2017 do 26.5.2017. Zabojnik bo stal na igrišču enote Kekec, kjer bo v četrtek, 25.5.2017 tudi prireditev Vrtca Jarše:

»RAZGIBAJMO SE VSI – VRTEC JARŠE TO SMO MI«.

Izkupiček od zbranega papirja bo namenjen Skladu Vrtca Jarše za sofinanciranje nadstandardnih in obogatitvenih dejavnosti vseh otrok vključenih v Vrtec Jarše.

otroci & zaposleni Vrtca Jarše

Novice in aktualne vsebine

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.
več

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!
več

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!
več