Zbiralna akcija papirja

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA Vrtca Jarše

Vabimo vas, da se nam z otroki pridružite z zbiranjem starega papirja.
Zbiralna akcija papirja bo potekala od 22.5. 2017 do 26.5.2017. Zabojnik bo stal na igrišču enote Kekec, kjer bo v četrtek, 25.5.2017 tudi prireditev Vrtca Jarše:

»RAZGIBAJMO SE VSI – VRTEC JARŠE TO SMO MI«.

Izkupiček od zbranega papirja bo namenjen Skladu Vrtca Jarše za sofinanciranje nadstandardnih in obogatitvenih dejavnosti vseh otrok vključenih v Vrtec Jarše.

otroci & zaposleni Vrtca Jarše

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.