Zbiralna akcija papirja

V času med 4. 6. in 8. 6. bo na igrišču enote Kekec potekala akcija zbiranja starega papirja.
Izkupiček zbranega papirja se bo namenil za sklad Vrtca Jarše. Hvaležni vam bomo za vsak dodatni kilogram pred poletjem :)

/images/uploads/Zbiralna_akcija_papirja-junij_2018.doc

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!