Novice

Združevanja otrok med poletnimi počitnicami

Spoštovani starši!

 

V tednu od 4.7. do 8.7.2016 bodo otroci enote Kekec združeni:

PIKIJI in ŽELVICE na MODREM VHODU, v sobi 1
DELFINČKI in ZVEZDICE na ZELENEM VHODU, v sobi 1
SONČKI in SLONČKI na ZELENEM VHODU, v sobi 2
SOVICE in SONČNICE na RDEČEM VHODU, v sobi 1
MEDVEDKI na ORANŽNEM VHODU, v sobi 2
METULJI na ORANŽNEM VHODU, v sobi 1

Dežurstvo je na oranžnem vhodu kot do sedaj.

 

Od 11.7.2016 bo potekalo poletno združevanje enot.

DEŽURSTVO enote Kekec bo na RDEČEM VHODU, v sobi 1.

V tednu od 11.7. do 15.7.2016 bodo otroci enote Kekec združeni:

DELFINČKI, ZVEZDICE in PIKIJI na ZELENEM VHODU, v sobi 1
SONČKI, SLONČKI in PIKIJI na ZELENEM VHODU, v sobi 2

SOVICE in SONČNICE na RUMENEM VHODU, v sobi 1

MEDVEDKI in ŽELVICE na RDEČEM VHODU, v sobi 2
METULJI in ŽELVICE na RDEČEM VHODU, v sobi 1

Prijetne počitnice vam želimo!

Novice in aktualne vsebine

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.
več

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!
več

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!
več