Združevanje med prazniki

Spoštovani starši,

v času od 30. 10. 2017 do 3. 11. 2017 bo zaradi zelo malo prisotnih otrok v vrtcu za vse enote dežurna enota Kekec na ulici Hermana Potočnika 15.

Uprava Vrtca Jarše je v tem času zaprta.

V ponedeljek, 30. 10. in v četrtek, 2. 11. in petek. 3. 11. bodo otroci iz enote Rožle (Rožičeva in Pokopališka ulica)  na ORANŽNEM in MODREM TRAKTU,

otroci iz enote Mojca bodo na RUMENEM IN ORANŽNEM TRAKTU. Otroci iz enote Kekec bodo na ZELENEM IN RDEČEM TRAKTU.

V četrtek, 2. in petek 3. 11. 2017 bodo otroci iz enote Kekec na  ZELENEM IN RDEČEM in MODREM TRAKTU.

Hvala za razumevanje!

/images/uploads/združevanje_november_2017.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.