Združevanje med prazniki

Spoštovani starši,

v času od 30. 10. 2017 do 3. 11. 2017 bo zaradi zelo malo prisotnih otrok v vrtcu za vse enote dežurna enota Kekec na ulici Hermana Potočnika 15.

Uprava Vrtca Jarše je v tem času zaprta.

V ponedeljek, 30. 10. in v četrtek, 2. 11. in petek. 3. 11. bodo otroci iz enote Rožle (Rožičeva in Pokopališka ulica)  na ORANŽNEM in MODREM TRAKTU,

otroci iz enote Mojca bodo na RUMENEM IN ORANŽNEM TRAKTU. Otroci iz enote Kekec bodo na ZELENEM IN RDEČEM TRAKTU.

V četrtek, 2. in petek 3. 11. 2017 bodo otroci iz enote Kekec na  ZELENEM IN RDEČEM in MODREM TRAKTU.

Hvala za razumevanje!

/images/uploads/združevanje_november_2017.pdf

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!